לוגו אליהו ארנד

אודותיי

אליהו יציב את הבסיס והתשתית למימוש מלוא הפוטנציאל של העסק שלך.

רקע מגוון לייעוץ עסקי מקיף

הסיפור המקצועי שלי התחיל בשווקי המסחר הסואנים, שם למדתי במהירות את החשיבות של הסתגלות וחדשנות. בין אם זה היה היופי של קוסמטיקה או האושר שמעולם התכשיטים, והשמחה שנמצאת בצעצועים, תחושת היעילות במתן שירותים מגוונים, כל תעשייה לימדה אותי משהו שלא יסולא בפז על צרכי הצרכן, הבנת הלקוחות, הצעות שקשה לסרב להם, ניצול משאבים לא מנוצלים של חברות ועסקים להפקת ומקסום רווחים יש מאין,יצירה והתאמה אישית של מוצרים ושירותים לקהלים שונים, מגמות שוק ומהות הפעילות העסקית המוצלחת. אבל המסע שלי לא נעצר שם. העזתי לפרוץ גם לתחומי השיווק והמכירות במיקור חוץ, שם שלטתי באמנות המיצוב, הבידול העסקי, ובכוחה של תקשורת אפקטיבית שהיא המפתח להצלחה אמיתית בשיווק ומכירות וגם הנעת צוות עובדים ופרילנסרים, ולקוחות.

במשך מספר שנים, היה לי שירות מאוד ייחודי!

הייתי מספק שירותי שיווק במיקור חוץ כאשר הבידול שלי היה התחייבות לתוצאות, יצרתי מצב שלבעלי עסקים וחברות שרצו את שירותי, לא היתה אפשרות לסרב כי את כל הסיכון לקחתי על עצמי, הייתי מעדיף להחזיר כספים אם לא הצלחתי לעזור למישהו, אבל זה אילץ אותי ממש "להתאבד" על תוצאות לכל לקוח, והייתי מוצא פתרונות יצירתיים ומותאמים לכל לקוח ולקוח, העיקר שהלקוח יקבל תוצאות. כמובן שנאלצתי לבחור בפינצטה עם מי לעבוד, ולפעמים גם נאלצתי גם להחזיר כספים, אבל גם במקרים כאלה אנשים מאוד העריכו את האמינות ואת הביטחון שסיפקתי להם, והיו ממש ממליצים עלי לכל מי שהכירו.

הייתי גם משתף פעולה עם חברות שיווק ודיגיטל בערוצים שונים, כאשר אותם חברות לא נתנו אחריות, אני לקחתי על עצמי את הסיכון ואת אלמנט האחריות, שכל כך הרגיע אנשים ונתן להם שקט נפשי, ניצלתי את ההבנה שלי בתחום עם האמון שאנשים נתנו בי, ובכך ידעתי לבחור עם מי לשתף פעולה, ומה כל אחד יודע, ויותר חשוב מה הוא לא באמת יודע לעשות, ובכך כולם הרוויחו!

בכל העסק הרוויח תוצאות באחריות

חברות הפרסום הרוויחו לקוחות טובים עם תקציבים, ויותר מזה הרווחיו לקוחות שלא דואגים ולא עושים להם כאב ראש,
ואני הרווחתי לקוחות מרוצים וספקי שירות מרוצים שחלקם עובדים איתי עד עצם היום הזה
וגם קצת כסף על הדרך:)


והקטע הכי מגניב שקרה, זה שלאחר מספר עסקים שהבאתי להם כמויות של לידים,
בהתחלה חשבתי שבגלל שהם הגיעו אלי עם הכנסות נמוכות ועסקים עם בעיות תזרימיות, הייתי בטוח שיפרפרו על הלידים והלקוחות שפנו אליהם,
אבל מהר מאוד לתדהמתי הבנתי שיש 2 אפשרויות, או שבמקרה הטוב, המזכירה שאין לה שום כישורי מכירה ומבלי שיש לה מנהל מכירות או לבעל העסק סבלנות לנהל ולהדריך אותה ולבצע מעקב, עושה עבודה גרועה, שלא לדבר על לא לחזור לפולואפים,


ובמקרה הפחות טוב, לידים יקרים ואיכותיים, לא קיבלו מענה מאף אחד!
כן… מאף אחד..
תופעה שהתקשיתי בהתחלה להבין אותה, אבל מהר מאוד נזכרתי שגם אני בתחילת הדרך הייתי לפעמים דחיין כרוני גם במצבים קשים, ואז..

תנחשו מה עשיתי?
הקמתי מחלקת מכירות במיקור חוץ!
בהתחלה לאותם לקוחות, בעצמי הייתי ממש משוחח וסוגר עסקאות בטלפון, ומהר מהר בניתי צוות מכירות של אלופים שהייתי פעם בשבוע עושה להם הדרכת מכירות,
וביחד היינו מספקים מכירות במיקור חוץ לעסקים מענפים שונים. כולל חברות לייעוץ עסקי.

אז איך לעזאזל התחלתי לספק ייעוץ עסקי?

צודקים שאלה טובה, באותה תקופה שסיפקתי שירותי שיווק ומכירות במיקור חוץ היו מספר לקוחות ומכרים שאילצו אותי ממש לייעץ להם,
בהתחלה על ידי שאלות פה ושם, ואז פעם ראשונה פתאום ביקשו ממנו חבילת שעות, אני מדבר איתכם לפני כ-15 שנים,
ואני? מה קשור ייעוץ עסקי, אהבתי מאוד יזמות, אבל לא תכננתי לעשות בייעוץ עסקי,
אבל נעניתי לבקשה, ככה זה כשאני מקבל הזדמנויות משמים, לא מתווכח.
אחרי זה עוד כמה מקרים כאלה, וראיתי שהשאלות הסבלנות, ההבנה, והתוצאות שלקוחות הייעוץ קיבלו, גרמו לי להבין שזה לא סתם, ושיש פער ומחסור עצום בשוק הזה, ומישהו שבאמת מקשיב ומבין לפני שהוא מתיימר לייעץ,
והבנתי שאצלי זה בא בטבעיות וסקרנות אמיתית ורצון כנה לעזור, וכנראה נועדתי לזה, ומהר מהר ניתחתי את כל ההצלחות הגדולות שלי ושל לקוחותיי, פיצחתי לעומק מה היה לי חסר בתחילת הדרך, מהם קיצורי הדרך והעקרונות הכי חשובים שקידמו אותי, וממש חקרתי מה האתגר הכי גדול בעולם של הייעוץ העסקי,
ויצרתי שיטה מאוד ייחודית, המשלבת אבחון מעמיק שפיתחתי, תכנית מותאמת, ליווי אישי, ליווי יומיומי לקבלת החלטות מהירות, ואחריות מלאה לתוצאות.
בזמנו הייתי ממש נותן אחריות ובשנים האחרונות יצרתי מודל של שותף צמיחה המשלב בין דמי רצינות לדמי צמיחה.
הדגש אצלי זה לא לקחת אפילו שקל אחד! מלקוח, לפני שאני משוכנע שאני יכול לעזור לו,
ולכן אני משקיע המון בשיחות חינם על חשבוני שאני מסבסד ומממן אותם,
אני מעדיף לממן את הלקוח שהלקוח ירוויח, במקום לממן ולהשקיע בפרסום,
או למנוע מהרבה לקוחות שחייבים את הייעוץ עסקי שלי וחוששים להרשות לעצמם.


וכך גם אני מקבל הרבה יותר הפניות והמלצות, וגם יותר קל לעסקים לקבל ממני ליווי ראשוני מקצועי ויסודי, עם תוצאות מהירות.


שבשיחות אלו אני ממש עושה אבחון וייעוץ ראשוני מקצועי, לפעמים במספר דקות אני מזהה חסמים וטעויות ופוטנציאל שבעל העסק לא זיהה במשך עשרות שנים.
ורק במקרים שאני רואה שיש לי איך לעזור אני נותן הצעה בתשלום,
בהתחלה תשלום ממש סמלי עם הנחה משמעותית שגם אותה אני מסבסד, כדי לבנות תכנית מקצועית ראשונית, כדי שבעל העסק יוכל לפעול נכון ולחסוך המון זמן וכסף על דברים שלא עובדים לו, ואני מצליח ממש למקד ולתת תכנית שעובדת, פרקטית ופשוטה ליישום.
הרבה פעמים זה גם בניגוד למה שבעל העסק חושב, אני ממליץ על שיטות שלא עולות כסף ויותר אפקטיביות.

ועם תכנית זאת, בעל העסק ממש יודע מה לעשות כבר היום! ואז יש 2 אפשרויות, או לפעול לבד או יועץ אחר,
או לקבל ממני ליווי צמוד ואישי יום יומי.

צוות במשרד מלמעלה

19 שנים של יזמות, ו-12 שנים של ייעוץ וליווי אישי לצמיחת עסקים.

במהלך השנים, זכיתי לתמוך באלפי עסקים,
ובלמעלה מ־350 עסקים שעברו ליווי אישי צמוד לתקופות שונות, כל אחד עם האתגרים והשאיפות הייחודיים לו. הגישה שלי תמיד הייתה אישית ומושקעת. אני לא רק מציע ייעוץ עסקי; אני שותף לבעלי עסקים, צולל עמוק לתוך העולם שלהם, מבין את החזון השאיפות והחלומות הפרועים ביותר שלהם, מבין גם את הפחדים ומה חוסם אותם,
וביחד איתם מעצב אסטרטגיות לא רק יעילות אלא גם שמובילות להצלחה וצמיחה משמעותית והגשמת חלומות.

במלים אחרות, אני לא מוכר ייעוץ עסקי, אני מוכר לאנשים את עצמם! ואני עוזר להם לממש את עצמם ולהיות גרסה עסקית הרבה יותר מוצלחת של עצמם באמצעות ייעוץ עסקי וכמובן ליווי עסקי צמוד.

המתכון שלי להצלחה עסקית

הקריירה שלי מאופיינת במאות סיפורי הצלחה, החל מסטארטאפים קטנים ועד לתאגידים בינוניים וגדולים יותר. כל סיפור הצלחה הוא עדות לכוחו של המון הקשבה, הבנה לעומק, יצירתיות, ותכנון אסטרטגי מותאם אישית, ומעקב צמוד בביצוע, מסירות בלתי פוסקת וייעוץ עסקי נכון. אבל מעבר למספרים ולשבחים, מה שבאמת מניע אותי הוא תחושת הסיפוק לראות את השינוי בעסקים של הלקוחות שלי, וחשוב מכך, בחייהם. כי אי אפשר לשנות עסקי אמיתי, בלי שינוי של העומד בראשו, העסק הוא הפנים של העומד בראשו.

אליהו ארנד: יותר מסתם יועץ עסקי

בעיני, ייעוץ עסקי הוא יותר מסתם מקצוע; זו תשוקה. מדובר ביצירת הבדל אמיתי בעולם, עסק אחד בכל פעם. עם הניסיון המקיף שלי, האסטרטגיות החדשניות והגישה האישית שלי, אני לא רק יועץ; אני אדריכל צמיחה, שותף אסטרטגי ותומך מסור במסע העסקי שלכם להצלחה.
למעשה השירות שאתם מקבלים ממני מאופיין גם בייעוץ עסקי, וגם באימון עסקי ואישי, וגם ליווי עסקי צמוד. וגם מערכת דיווחים ומסגרת תמיכה כולל וידוא ביצוע והתקדמות, מה שבדרך כלל יועצים לא נותנים ולא מתיימרים לתת,

בואו נבנה ביחד את סיפור ההצלחה שלכם

לעסק שלכם יש פוטנציאל לא ממומש שמחכה להגשמה. בהדרכתי, נוכל להפוך אתגרים להזדמנויות, להפוך את החזון שלכם למציאות. האם אתם מוכנים לעשות את הצעד הבא? בואו נצא יחד למסע הזה ונבנה ביחד סיפור הצלחה עסקי שיהווה השראה ומופת.

והכל מתחיל בשיחת היכרות אישית קצרה ולא מחייבת, שבה קודם כל נכיר, ונבין אנסה לעזור, ונבדוק יחד אם יש לי איך לעזור.

מלאו את הטופס ליצירת קשר