לוגו אליהו ארנד

קהל היעד

במהלך כמעט שני עשורים של יזמות ועסקים, וברובם גם מתן ייעוץ עסקי מקצועי וייחודי, זיהיתי שהתוצאות הטובות ביותר מגיעות כאשר עובדים עם לקוחות המסורים לצמיחתם, בדיוק כמו שאני מסור להנחות אותם. הלקוחות האידיאליים שלי אינם מוגדרים על ידי התעשייה בה הם נמצאים או גודל העסק שלהם, אלא על ידי הלך הרוח שלהם, האתגרים שלהם והמחויבות הבלתי מעורערת שלהם לא רק לחלום אלא גם לצאת מאזור הנוחות, לפעול, לקבל החלטות, ולהשיג.

צוות במשרד מלמעלה

עם מי אני עובד?

ייעוץ עסקי לעסקים קיימים – סוג 1

עסקים קיימים! היזמים בעל הפוטנציאל : בניתם בסיס איתן, הלקוחות שלכם אוהבים את מה שאתם מציעים, ואתם יודעים שיש מקום לגדול. עם זאת, אתם לא מצליחים לשבור את תקרת הזכוכית, לא בטוחים כיצד להרחיב את גודל העסק שלכם. זה מתסכל אתכם! השקעתם זמן, אנרגיה ומשאבים בעסק שלכם. למרות כל המאמצים, הפער בין הפוטנציאל שלכם לבין ההכנסה האמיתית שלכם מרגיש בלתי נגיש. אתם זקוקים לנקודת מבט רעננה, לאסטרטגיות חדשניות ולתוכנית שתצית מחדש את הצמיחה שלכם. אז אתם מוכנים לפריצת דרך, ואתם זקוקים לייעוץ עסקי אסטרטגי מותאם אישית כדי שזה יקרה.

ייעוץ עסקי להקמה של עסקים וסטארט-אפים – סוג 2

עסקים וסטארט־אפים ובעלי חזון ללא נתיב ברור: יש לכם את התשוקה, את הדחף ואולי אפילו את הרעיון, אבל מה שאתם צריכים זה כיוון פרקטי. בין אם אתם רק בתחילת דרככם או מחפשים דרך וכיוון, אני יכול לעזור לכם להבהיר את החזון העסקי שלכם, להגדיר את האסטרטגיה שלכם ולכוון אותכם לדרך להצלחה.

ייעוץ עסקי סוג 3 – עסקים שנתקעים במקום

העסק שלכם לא נכשל, אבל הוא גם לא צומח. אתם תקועים במעגל של "מספיק טוב", וזה גם מתסכל וגם מוריד את המוטיבציה. אתם מחפשים דרכים להחדיר חיים חדשים לעסק שלכם, להגיע ללקוחות חדשים ולזנק בהכנסות באופן משמעותי.

במשרד מלמעלה

האתגרים איתם נתמודד ביחד

האצת צמיחת הכנסות

ביחד, נזהה את החסמים המעכבים את העסק שלכם וניישם אסטרטגיות לפריצת מגבלות ההכנסה הללו.

התאמת המטרות לביצועים

חזון הוא דבר אחד; ביצוע מוצלח הוא אחר. אני אעזור לכם להתאים את הפעילות העסקית שלכם עם המטרות ארוכות הטווח שלכם, ואבטיח שהפעילויות היומיומיות שלכם יובילו אתכם לעבר החזון שלכם.

תכנון ויישום אסטרטגיים

אנו נבנה תוכנית מפורטת, שניתנת לפעולה ולביצוע, המותאמת לצרכים והאתגרים הייחודיים של העסק שלכם, ולאחר מכן נעבוד זה לצד זה כדי ליישם אותה, נמדוד הצלחה והתאמה לפי הצורך.

אסטרטגיות צמיחה מתמשכת

המטרה אינה רק השגת תוצאות מיידיות, אלא הקמת יסודות עבור צמיחה עסקית ארוכת טווח. אני אלווה אתכם בפיתוח והטמעת אסטרטגיות לצמיחה עקבית ומתמשכת, כדי להבטיח שהעסק שלכם יישאר רלוונטי ומצליח לאורך זמן.

האם אתם מוכנים לשינוי?

אם אתם רואים את עצמכם באחד מהתרחישים האלו, אתם בדיוק מי שאני מחפש לשתף פעולה איתו. הייעוץ העסקי שלי אינו רק ייעוץ; מדובר בפעולה, תוצאות ושינוי משמעותי. בעזרת התמיכה שלי, אתם יכולים לנצל את מלוא הפוטנציאל של העסק שלכם, להתגבר על האתגרים שעצרו אתכם ולצאת אל עתיד של הצלחה וצמיחה.

האם אתם מוכנים לקחת את הצעד הזה? מלאו את הטופס כאן למטה, ובואו לגלות ביחד למה העסק שלכם באמת יכול להפוך.