לוגו אליהו ארנד

הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 11.03.2024

האתר של אליהו ארנד, אני פועל רבות על מנת להנגיש את הסדנה ואת אתר האינטרנט שלי לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות משתדל גם להנגיש את ההרצאות והשרותים שלי לאנשים עם מוגבלויות.

מהות אתר אינטרנט נגיש
אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט
התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק כל כחודשיים כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

פרוט הפטורים של האתר
עבור כל האתר קיים פטור מסוג נטל כלכלי, תאריך פקיעת תוקף הפטור 21.8.2025.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)
בחלק מדפי האתר נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג') ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט
באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:[Firefox / Opera / Safari / Lynx/ Edge / Chrome] ובתוכנות קוראות מסך [NVDA / Jaws/ Voiceover].

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר
יש לאתר פטור מהנגשה.

הסדרי נגישות בארגון
ניתן להזמין הרצאה מונגשת, עם תרגום לשפת הסימנים לכבדי שמיעה, וכד'

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:
במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו בשמחה רבה דרך רכז הנגישות של הארגון:
אליהו ארנד
כתובת מייל: contact@arend.co.il